art_qout

ELFA двічі була клієнтом HR CONSULTING: в січні 2007 року і в січні 2009. Я можу сказати, що робота з HR CONSULTING була приємною. Вони працюють дуже професійно. Консультанти задають дуже багато запитань до початку роботи і в результаті виконують роботу дуже якісно.  Вони професійно консультують і допомагають протягом всього процесу підбору. Все говорить про те, що компанія хоче запропонувати найякісніший сервіс своєму клієнту.


Підхід роботи HR CONSULTING такий же, як і в західних компаніях. Я із задоволенням хотів би порекомендувати HR CONSULTING всім компаніям, а особливо іноземним, які мають необхідність в пошуку спеціалістів високого рівня.

Март Має
ELFA Electronics
Директор дочірніх компаній Балтики та України

 

art_qout

За час співробітництва HR CONSULTING зарекомендувала себе, як компанія, що професійно і оперативно здійснює підбір персоналу вищої і середньої ланки.
Хочемо зазначити, що партнерські відносини з HR CONSULTING базуються на довірі і врахуванні взаємних інтересів.
Із задоволенням рекомендуємо HR CONSULTING, як надійну, ефективну компанію і сподіваємося на розвиток наших відносин і подальшу плідну працю.


Олександра Кротова
Pafilia Property Developers
Голова представництва
art_qout

Point Carbon звернувся до компаніі HR CONSULTING для закриття декількох вакантних позицій, всі із яких в ІТ сфері. Не дивлячись на те, що в Києві достатньо велика кількість професіоналів в IТ сфері, ми довго не могли знайти відповідних кандидатів самостійно і навіть за допомогою іншого рекрутингового агентства. Експертиза HR CONSULTING виявилась незамінною.


Підхід HR CONSULTING був дійсно індивідуальним. Всі наші вимоги і побажання були враховані, що дало нам можливість скоротити час на перегляд кандидатів. Агентство надало нам невелику кількість кандидатів, однак всі вони повністю відповідали нашим вимогам. Тому наші рішення по кандидатам були швидкими та ефективними


Марія Коваленко
Point Carbon, Kiev office (Professional Services)
Керуючий директор


 

art_qout

Компанія Мазарс протягом 18 місяців кілька разів зверталася за послугами до HR CONSULTING.
Я вдячний команді HR CONSULTING за їх підхід до роботи, дійсно орієнтований на клієнта та на результат. Експерти компанії HR CONSULTING завжди роблять все можливе, щоб виконати проект в строк і врахувати всі побажання клієнта. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що знайдете потрібного Вам спеціаліста.

 

Грегуар Датте
Мазар Україна
Директор